Evden Eve Nakliyat

Özentaş nakliyat firmamız nakliyat sektöründe faliyet gösterdiği günden bugüne kadar en çok hizmet verdiği ve faliyet gösterdiği alandır. İstanbul ilinde sayısızca evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız her zaman dürüst ve güvenilir nakliyat hizmetleri sunmuştur. Evden Eve Nakliyat ihtiyacı olan müşterilerimizin en büyük korkusu emek vererek satın aldıkları eşyalarını taşınma durumlarında en iyi şekilde eşyalarının kırılmadan hasar almadan taşınmasını istemeleri en tabi haklarıdır. Biz Özentaş Nakliyat firması olarak, evden eve eşya taşımacılığı alanında çalışmalarımızı yaparken çok titiz bir şekilde çalışırız. İstanbul'da Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmetlerimizde sigortalı bir şekilde evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. Sigortalanan eşyalarınız evden eve nakliyat hizmeti aldığında en güvenilir bir şekilde yeni adresinize ulaştırılır. Özentaş nakliyat firmamızdan evden eve nakliyat hizmeti almak için hemen bize ulaşın.

EVDEN EVE NAKLİYAT - ÖNERİLERİMİZ

  •  Evden Eve Nakliyat hizmeti alacağınız firmayı doğru seçmeniz gerekir.
  • Eşyalarınız için ambalajlama yapılması gerekiyorsa, Nakliyat firmasının eşya ambalajlama yapıp yapmadığını sorgulayın.
  • Alacağınız Evden Eve Nakliyat hizmeti kısa yada uzun mesafelide olsa nakliyat sigortası yapan kuruluşlardan hizmet alarak eşyalarınızı güvence altına alın.
  • Hizmet aldığınız nakliyat firmasının nakliyat günü logolu, içi temiz kasalı nakliye aracı olduğuna dikkat edin.
  • Evden Eve Nakliyat hizmeti aldığınızda eşyalarınız için montaj ve de montaj gerekiyorsa nakliyat firmasının bu işlemi yapıp yapmadığını sorgulayın.
  • Evden Eve Nakliyat hizmetiniz için fatura kesen kurumsal  firmalardan destek alın.
  • Evden Eve Nakliyat ihtiyacınız için aklınıza takılan sorularınızı yöneltecek. Eşyalarınızı yerinde görerek sizleri bilgilendirmesi için ücretsiz eskpertiz gönderimi talep edin. 

 7/24 Nakliyat HizmetiHizmetlerimizden faydalanmak ya da daha fazla bilgi edinmek için bizi arayın!

Gsm No: 0532 278 28 96  -  Sabit Tel: 0216 577 02 06 

Çağrı Merkezi: 444 96 05

Wmotech