Hakkımızda

Özentaş Nakliyat uzun yıllardır hizmet veren ve işini itina ile yapan bir firmadır.Nakliye şirketimiz kuruldugu günden bügüne kadar bir çok hizmet sunmuş ve hiç şikayet almamıştır.Uzman kadromuz ile siz degerli müşterilerimize verdigimiz hizmetler karşılıgında aldıgımız bir çok referansımız vardır.Öncelikle yakın zamanda taşınan arkadaşlarınıza danışıp, onlardan bir tavsiye almak daha uygun olur. Böylece onların yaptığı yanlışları yapmamış olursunuz. Ayrıca aynı sorunlar için ayrı bir çaba göstermemiş olursunuz. Çoğu zaman daha önce sizinle aynı durumu yaşayan insanların tavsiyesi işinizi büyük oranda kolaylaştırır. Müşteri memnuniyetli hizmet anlayışını personeline aşılayarak evden eve nakliye hizmetinde üstün başarılar elde etmiştir. İlkeli ve güvenli hizmeti ile eşya taşıma yapan firmamız sizlerin eşyalarınızı yeni evinize taşımadan öden sigortalayarak eşyalarınızı güven altına almaktadır..Firmamızın faaliyet alanı; Evden Eve Nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, şirket taşımacılığı, ev eşyası paketleme, kurum taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı, kolili tekstil taşımacılığı, şehir içi yük taşımacılığı,şehirler arası yük taşımacılığı başta olmak üzere her türlü nakliye istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırdır.İhtiyaçlarınıza anında cevap vermeyi hızlı hizmet ve yüksek performanslı araçlarıyla nakliye hizmetini benimseyerek sizlere daima dünya standartlarında hizmet sunmayı, gereken her türlü yardım ve desteği tüm personelimizle birlikte vermeye, kalitesine ve en uygun fiyat politikası uygulayarak bu münasebetle sizlere yardımcı olmaktan büyük kıvanç duyarız.Bizi tercih ettiginiz için teşekkür ederiz.
 
 
Evden Eve Nakliyat sektörü oldukça zor, emek ve tecrübe isteyen bir iş sahasıdır. Taşımacılık sektöründe oldukça fazla nakliye firması bulunmaktadır. Firmamız hakkında bilgi vermeden önce bu sektörde resmi hizmet veren ve illegal şekilde hizmet veren firmalar hakkında öncelikle siz değerli müşterilerimizi bilgilendirmek isteriz. Legal Nakliyat 
 
şirketleri nakliyat hizmetlerinde fatura kesen, resmi kaşe ve ıslak imza ile çalışan firmalardır. İllegal nakliyat hizmeti veren ve piyasada birçok nakliyat hizmeti veren firma  görümümünde olan komisyonla siz değerli müşterilerimizden aldığı nakliye hizmetini resmi şirket olmayan taşıma aracı olan merdiven altı resmi olmayan firmalara paslayan kişilerden oluşur. Kurumsallığı ve Marka bilinirliği ile sektörde yer edinmiş olan firmamız sizlere nakliyat ihtiyacınızda kurumsal nakliyat hizmetini vermeyi hedeflemiş bir kurumdur. Nakliyat sektöründe müşteri taleplerini ve ihtiyaçlarını günümüze kadar iyi analiz eden firmamız her zaman yaptığı nakliyat işlerinde kar amacı gütmekten çok müşterilerimin aldığı nakliyat hizmetlerinde memnun olmalarını ilke  edinmiş bir kurumdur. 
İstanbul'da şehir içi ve şehirlerarası olarak nakliyat hizmeti veren firmamız daima dürüstlük ilkesi ve müşteri memnuniyeti ışınğında yıllardır, Geniş nakliyat araç filosu sayesinde hizmetlerine hızla devam etmektedir. Özentaş Nakliyat firmamız evden eve nakliyat, şehirlerarası nakliyat, ofis taşımacılığı gibi birçok farklı alanda nakliyat hizmeti almak isteyen hane sahiplerine ve işyeri olan kobi ve küçük işletmelere nakliyat hizmetleri vermektedir.

Özentaş Nakliyat firmamız, 
K1 BELGESİ: Yurt içi eşya taşımacılığı-nakliyecilik belgesine sahiptir.
K2 BELGESİ: Sadece kendi işi ile ilgili taşımacılık yapanların alması gereken belgesine sahiptir.
K3 BELGESİ: Evden eve ve ofis taşımacılığı yapanların alması gereken belgesine sahiptir.
Özentaş nakliyat firmamızdan hizmet almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Nakliyat sektöründe fark yaratan ve güvenilir nakliyat hizmeti almak için 7 gün 7 24 sizlere destek vermekteyiz. 

Wmotech