KADIKÖY DERSHANE TAŞIMACILIĞI

Kadıköy  Dershane Nakliyesi hizmetimizde profesyonel ekibimizle güvenli ve koordine bir şekilde hizmet almanızı sağlamaktayız. Dershaneler oldukça eşya barındıran yerlerdir. Özellikle masa, dolap gibi mobilyalar yoğunlukta bulunur. Bu eşyaların hasarsız bir şekilde sevkedilebilmesi birincil önceliğimizdir. Kadıköy ’in en bilinen ve sevilen firmalarından olan Özentaş Nakliyat firmamız her türlü ihtiyacınıza yönelik personel kadrosuna ve alet ekipmana sahiptir. Geniş araç filomuz, geniş çalışma portföyümüz, konusunda uzman personellerimiz, kaliteli paketleme malzemelerimiz, marangozlarımız, asansörlü sistemlerimiz, kurumsal çalışma anlayışımız, müşteri odaklılığımız firmamızı tercih etmenizi gerektiren nedenlerden yalnızca bazılarıdır. 
Firmamızı arayarak hizmetimizin detaylarıyla ilgili bilgi alabilirsiniz, web sitemizin diğer sekmelerinde de oldukça doyurucu bilgiler yer almaktadır ancak en doğru bilgiyi ekspertiz ziyaretimizden alabilirsiniz. Ekspertizimiz dershaneyi ziyaret ederek taşınmanın ne şekilde olacağı, personel sayısı, taşınmanın süresi, taşınmanın fiyatı ve bir hasar durumunda ödenecek sigorta bedeli ile ilgili bilgilendirme yapar. Ekspertizimizin bilgilendirmesi neticesinde firmamızdan hizmet almaya karar verirseniz konuşulan ve vaat edilen tüm hizmetler yazıya dökülerek bir anlaşma niteliği kazanır. Bu anlaşma taraflarca karşılıklı olarak imzalanarak firmamızca her konuda o anlaşmaya riayet edilir. 
Nakliye hizmetinin verileceği günde personellerimiz ekipler halinde gelerek çalışmalara başlar, mobilyalarınızın demontesi yapılır, paketleme işlemi gerçekleştirilir. Kullandığınız tüm elektronik materyaller havalı naylonlara sarılarak koruma altına alınır. Araca yükleme işlemi de titizlikle gerçekleştirilir. Hassas materyaller üste konur, ağırlık dengelemesi yapılır. Böylece araç sarsıntılarına karşı da önlem alınmış olur. Tüm bu çalımla koşulları bir de sigortalı nakliye hizmetimizle birleştiği zaman herhangi bir mağduriyet yaşama durumunuz ortadan kalkar. Firmamız 19 yıllık çalışma yaşamı boyunca birçok tecrübe edinmiş, her zaman müşteri memnuniyetini sağlamayı amaç edinmiştir. Bu nedenle firmamız bu iş için en doğru seçim olacaktır. Kusursuzluk ilkemiz ve Türkiye’de bilinirlik kazanma hedefimizle en iyi hizmeti aldığınızdan emin olabilirsiniz. Dershanenizden taşınma yerine ulaştırılan eşyalar aynı şekilde yerleştirilir ve dershane kullanıma hazır hale gelir. Personellerimizin kalifiye olması sayesinde çok hızlı ve kaliteli hizmet alırsınız. 

Wmotech