KADIKÖY FUAR TAŞIMACILIĞI

Kadıköy  Evden Eve Nakliyat firmamız Özentaş Nakliyat fuar taşımacılığı alanında 16 yıldan bu yana hizmet vermektedir.  Kadıköy  çıkışlı tüm Türkiye’ye fuar, sergi, stand ve promosyon malzemeleri taşımaktayız.  Kadıköy Nakliye hizmetlerimiz içinde fuar taşımacılığı uzmanlık alanlarımızdan bir tanesidir. Teknik altyapımız ve bu alanda uzmanlaşmış personellerimiz bulunmaktadır. Verdiğimiz hizmeti en ince detayına kadar adım adım planlamamız sayesinde beklenmedik sürprizlerle karşılaşmıyoruz. Yurt dışı taşımacılık hizmetlerimizde evrak hazırlığı ve gümrükleme işlemleri konusunda yardımcı oluyoruz. Ekspertiz hizmetimiz sayesinde her durumda iletişime geçeceğiniz kontak bir kişi bulunur. Personellerimizin hepsi işini çok iyi bilen insanlardır bu nedenle firmamız İzmir’de en iyi tercihtir. 
Gerek fuar, gerekse sergi işlemlerinde ihtiyacınız olan tüm hizmetleri eksiksiz olarak alırsınız. Personelimiz fuar alanında hızla çalışır. Marangozlarımız standartlarınızı montajlar. Tüm teknik detaylar firmamızca halledilir. Size sadece işinize odaklanmak kalır. Sergi işlemlerinde ise daha da titiz bir çalışma ortaya koymaktayız. Sanat eserlerinizi nizami bir şekilde paketleyerek büyük ekipmanlarımızla sergi alanına güvenli bir şekilde sevketmekteyiz. Sergi alanını isteğiniz doğrultusunda yerleştirerek tüm teknik detaylarda yardımcı olmaktayız.  Böylece siz değerli müşterilerimiz de Kadıköy sergi taşıma hizmetimiz sayesinde rahatça ziyaretçilerinize yoğunlaşabilmekte ve teknik detayları dert etmemektesiniz.
Yılların firmamıza kattığı tecrübe ve verdiğimiz çok büyük emek sayesinde 2000 yılından bu yana firmamız Özentaş Nakliyat çok büyük bir ilerleme kaydederek İzmir’in en iyilerinden biri haline gelmiştir. Firmamız çok geniş bir hizmet alanına sahiptir. Kadıköy Nakliyat hizmetlerimizin tümü ambalajlı ve sigortalı bir biçimde yapılır. Taşınmanın başından sonuna kadar tüm sürece hakim olmayı ve siz değerli müşterilerimizin de hakim olmasını sağlamak yegane amacımızdır.

Wmotech