KADIKÖY HASTANE TAŞIMACILIĞI

Kadıköy  Hastane Taşımacılığı hizmetimiz firmamız Özentaş Nakliyat’ın bir diğer uzmanlık alanlarından biridir. Bu hizmetin ne kadar hassas olduğunu, firma seçiminin ne kadar önemli olduğunu anlatmaya gerek bile yoktur. Bir ekibimiz hastane nakliyatı kolunda kendini yetiştirmiş olup, tüm süreçlere en ince detayına kadar hakimdir. Bu ekipte her personelin ayrı bir görevi vardır ve bu görevler yerine getirilir. Böylelikle koordineli bir çalışma düzeni elde edilir. Ekip şefi tüm personel süreçlerini takip eder. Ekspertizimiz her konuda müşterimize yardımcı olur. 
Hastane nakliyat süreci kabaca aşağıdaki şekilde ilerler;
Öncelikle ekspertizimiz tarafından bir ön ziyaret yapılarak hastane incelenir. Eksperimiz taşınacak malzemeler ve taşıma şekliyle ilgili tespitlerde bulunur. 
Kullanılacak araç gereçler, çalışacak personeller, çalışmanın süresi belirlenir ve bu konuda bilgilendirme yapılarak. Müşterimizin istekleri dinlenir
Bu istekler de hesaba katılarak bir organizasyon şeması oluşturulur.  Tıbbi cihazlarınızın ve diğer tüm eşyalarınızın sigorta bedelleri belirlenir. Nakliye işleminin fiyatı netleştirilir.
Tüm bu çalışmalar kağıt üzerinde yazıya döküldükten sonra bir anlaşma niteliği kazanır ve karşılıklı olarak imzalanarak tüm haklarınız güvence altına alınır.
Personelimiz belirlenen tarihte taşıma işlemine başlar. Öncelikle tıbbi cihazların paketlemesi yapılır. Bu cihazlarda kullandığımız kraft kağıdı, streç, havalı naylon gibi ambalaj materyalleridir. Paketleme işlemi sırasında doktorlardan destek alınır. Cihazlarınız yüksek süspansiyonlu, kapalı kasa araçlarımıza ağırlık dengelemesi yapılarak taşınır.
Tıbbi cihazların yüklendiği araç taşınma yerine doğru yola çıkar ve diğer eşyaların paketleme ve taşıma işlemine başlanır.
Demonte edilebilen mobilyalar marangozlarımızca demonte edilir. Daha sonra paketlenerek taşıma yerinde geri montajlanır. 
Bu eşyalarınız da araca aynı ustalıkla istiflenerek taşıma yerine ulaştırılır.
Burada tüm materyaller uzman ekiplerimizce ambalajlarından çıkarılır, montajlanır ve yerleştirilir.  Ustalıkla çalışan personellerimiz bir işi daha başarıyla gerçekleştirmiş olur.
Yılların firmamıza kattığı tecrübe ve verdiğimiz çok büyük emek sayesinde 2000 yılından bu yana firmamız Özentaş Nakliyat çok büyük bir ilerleme kaydederek Kadıköy ’in en iyilerinden biri haline gelmiştir. Firmamız çok geniş bir hizmet alanına sahiptir. Kadıköy  Nakliyat hizmetlerimizin tümü ambalajlı ve sigortalı bir biçimde yapılır. Taşınmanın başından sonuna kadar tüm sürece hakim olmayı ve siz değerli müşterilerimizin de hakim olmasını sağlamak yegane amacımızdır.

Wmotech