KADIKÖY TEKSTİL TAŞIMACILIĞI

Kadıköy  Tekstil Taşımacılığı hizmetimiz kurumsal firmalara çözüm ortaklığı ettiğimiz bir diğer hizmetimizdir. Firmamız Kadıköy  Kurumsal Nakliye işlemlerinin tamamında uzman personeller yetiştirmiş. Bu hizmetlerde en bilinen firma haline gelmiştir. Tekstil taşımacılığı hizmetimizde müşterilerimizin hayatını oldukça kolaylaştırmaktayız.
Araçlarımız kapalı ve çelik kasalara sahip olup, hijyenik koşullarda sık sık dezenfekte edilerek muhafaza edilmektedir. Tekstil malzemeleriniz naylon ambalajlara sarılarak birbirileriyle ve bulunduğu yüzeyle temas etmeden paketlenerek istiflenmektedir. Dilerseniz bu hizmete ek olarak depolama hizmeti de verebilmekteyiz. Ayrıca tüm ürünlerimiz firmamız kalite güvencesiyle sigortalanarak güvence altına alınır. 
Firmamız Kadıköy  Özentaş Nakliyat’ın araç filosu çok geniştir. Her ihtiyacınıza göre, her büyüklükte araç temin edebilmekteyiz. Tüm ihtiyaçlarınızı anında yerine getirebilecek bir personel kadrosuna sahibiz. Ayrıca sigortalı nakliyat hizmetimiz, kullanmakta olduğumuz paketleme araçları, gerektiğinde asansörlü nakliyat ve depolama hizmetleri verebiliyor olmamız firmamızın diğer ayrıcalıklarındandır. 
Kadıköy  Askılı Tekstil Taşımacılığı hizmetimizde araçlarımız askıların asılabileceği bir donanıma sahiptir. Ürünleriniz birbirine değmeden, hijyenik ve güvenli bir şekilde tek bir kırışıklık bile olmadan götürülmesi gereken yere sevkedilir.

Wmotech