Ofis Taşımacılığı

1982 yılından günümüze kadar nakliyat hizmeti veren Özentaş Nakliyat firmamız, öncelikle evden eve nakliyat hizmetleri alanında faliyet göstermiş ve üstün ve kaliteli nakliyat hizmetleri sayesinde İstanbul'da adını duyuran firmamız bu fark yaratan hizmetlerindeki başarısını Ofis taşımacılığı hizmetlerinede yansıtmıştır. Gelişen teknoloji ve iş shasının artması ile birlikte ofis taşımacılığı alanında yoğun talepler olmuştur. Bu alandada  taşımacılık faliyetlerine başlayan firmamız fark yaratan kaliteli nakiyat hizmetlerine ofis taşımacılığı alanındada göstermiştir. Türkiye geneline Ofis taşımacılığı alanında hizmet veren firmamız her zaman kurumsal kimliğini baz alarak proferyonel ofis taşıma hizmetleri sunmuştur. Ofis taşıma hizmeti verirken ücretsiz ekspertiz danışmanlığı hizmetimiz bulunmaktadır. Ücretsiz Ekspertiz danışmanımız ofisinize gelerek, ofisinizde eşya keşfi yapar ve sizlere taşımacılık hizmetimiz hakkında detaylı bilgi vererek nakliyat teklifinizi sunmaktadır.

OFİS TAŞIMACILIĞI - ÖNERİLERİMİZ

  • Ofis taşımacılığı hizmeti alacağınız firmayı doğru seçmeniz gerekir.
  • Eşyalarınız için ambalajlama yapılması gerekiyorsa, Nakliyat firmasının eşya ambalajlama yapıp yapmadığını sorgulayın.
  • Alacağınız Ofis taşımacılığı hizmeti kısa yada uzun mesafelide olsa nakliyat sigortası yapan kuruluşlardan hizmet alarak eşyalarınızı güvence altına alın.
  • Hizmet aldığınız nakliyat firmasının nakliyat günü logolu, içi temiz kasalı nakliye aracı olduğuna dikkat edin.
  • Ofis taşımacılığı hizmeti aldığınızda eşyalarınız için montaj ve de montaj gerekiyorsa nakliyat firmasının bu işlemi yapıp yapmadığını sorgulayın.
  • Ofis taşımacılığı  hizmetiniz için fatura kesen kurumsal  firmalardan destek alın.
  • Ofis taşımacılığı ihtiyacınız için aklınıza takılan sorularınızı yöneltecek. Eşyalarınızı yerinde görerek sizleri bilgilendirmesi için ücretsiz eskpertiz gönderimi talep edin. 

 7/24 Nakliyat HizmetiHizmetlerimizden faydalanmak ya da daha fazla bilgi edinmek için bizi arayın!

Gsm No: 0532 278 28 96  -  Sabit Tel: 0216 577 02 06 

Çağrı Merkezi: 444 96 05

Wmotech