Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası nakliyat yaz ve kış sezonunda İstanbul ilinde yoğun talep gören bir iş sahasıdır. İstanbul merkezli firmamız, İstanbul ilinden çıkışlı Türkiye geneli 81 ile şehirlerarası eşya taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Uzun mesafe yol gidecek olan eşyalarınız şehirlerarası taşımacılık hizmeti alırken firmamız tarafından en iyi şekilde kaliteli eşyaambalajlama malzemeleri ile ambalajlanmaktadır. Profesyonel çalışan personelimiz ile eşyalarınız dikkatle ambalajlanır. Taşınma esnasında, eşyaların araca yüklenmesinde ve teslim edilmesi aşamasına kadar tarafımızdan en iy şekilde ambalajlanan eşyalarınız hasar almadan yeni adresinize ulaştırılır. Şehirlerarası eşya taşımacılığı hizmeti alırken kurumsal bir nakliyat firmasından hizmet almanızı öneriyoruz. İstanbul ilinden gelecek olan şehirlerarası nakliyat taleplerine cevap verecek alt yapıda olduğumuzu belirtmek isteriz. Çünkü Özentaş Şehirlerarası Nakliyat hizmetlerimiz için geniş nakliyat araçlarımız ve nakliyat sektöründe uzun yıllar çalışmış uzman personel kadromuz bulunmaktadır. Şehirlerarası nakliyat hizmeti verdiğimiz müşterilerimize fiyat teklifimizi sunarken eşyalarınızın çıkış yapacağı adresden taşınma işlemi yapılacak yeni adresinizin şehirlerarası mesafe ve kilometresi dikkate alınarak sizlere en uygun şehirlerarası evden eve nakliyat fiyat teklifi sunulmaktadır. Sizlerde Özentaş Şehirlerarası Nakliyat hizmetimizden faydalanmak için hemen bize ulaşın.

ŞEHİRLER ARASI  NAKLİYAT - ÖNERİLERİMİZ

  • Nakliyat hizmeti alacağınız firmayı doğru seçmeniz gerekir.
  • Eşyalarınız için ambalajlama yapılması gerekiyorsa, Nakliyat firmasının eşya ambalajlama yapıp yapmadığını sorgulayın.
  • Alacağınız nakliyat hizmeti kısa yada uzun mesafelide olsa nakliyat sigortası yapan kuruluşlardan hizmet alarak eşyalarınızı güvence altına alın.
  • Hizmet aldığınız nakliyat firmasının nakliyat günü logolu, içi temiz kasalı nakliye aracı olduğuna dikkat edin.
  • Nakliyat hizmeti aldığınızda eşyalarınız için montaj ve de montaj gerekiyorsa nakliyat firmasının bu işlemi yapıp yapmadığını sorgulayın.
  • Nakliyat hizmetiniz için fatura kesen kurumsal  firmalardan destek alın.
  • Nakliyat ihtiyacınız için aklınıza takılan sorularınızı yöneltecek. Eşyalarınızı yerinde görerek sizleri bilgilendirmesi için ücretsiz eskpertiz gönderimi talep edin.

 7/24 Nakliyat HizmetiHizmetlerimizden faydalanmak ya da daha fazla bilgi edinmek için bizi arayın!

Gsm No: 0532 278 28 96  -  Sabit Tel: 0216 577 02 06 

Çağrı Merkezi: 444 96 05

Wmotech