Villa Taşımacılığı

Villa taşımacılığı hizmetimizde her zaman özveri ve titiz çalışmalarımız bulunmaktadır. Yeni adresinize taşınacak eşyalarınız profesyonel ekibimiz aracılığı ile yapılmaktadır. Eşya taşıma çalışmalarımızda eşyalarınız kaliteli ambalajlama malzemeleri ile ambalajlanmaktadır. Ambalajlaması yapılan villa eşyalarınız en güvenilir şekilde taşınma esnasında sorunsuz bir şekilde yeni adresinize ulaştırılmaktadır. Sayısızca yapmış olduğumuz tüm villa taşıma hizmetlerimizde nakliyat sigortası yaptık. Sigortalı villa taşımacılığı hizmetimiz sayesinde eşyalarınızın taşınma esnasında hasar alması, nakliyat aracının kaza yapması gibi olmasını kesinlikle istemediğimiz durumlara karşı güvence altına alınmaktadır. Villa taşıma hizmetleri eşya yogunluğuna göre 1 yada 2 günlük taşıma işlemi ile gerçekleştirilir. Fakat Özentaş Nakliyat villa taşımacılığı hizmeti ile 1 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Çünkü geniş nakliye araç filomuz sayesinde 1 günde çok eşyalı villaları taşıma kapasitesine sahip bir firmayız. Villa Taşımacılığı hizmeti verirken gerek personellerimiz gerekse firmamız eşyalarınızın değerli olduğu bilincinde ve düşüncesinde çalışmalar yapmaktayız. Villa taşıma hizmeti almak istediğinizde ekspertiz gönderimi isteyerek, nakliyat firmasının eşya keşfi yaparak eşya analizi yapmasını sağlayabilir. Özentaş Nakliyat firmasının villa taşıma hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.  Villa Taşıma hizmetlerinde eşya montaj ve de montaj hizmetimizde bulunmaktadır. Bu işlemi alanında uzman bir personelimiz tarafından yapılmaktadır. Uygun fiyat politikası ile kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen firmamıza her zaman ulaşabilirsiniz.

VİLLA TAŞIMACILIĞI - ÖNERİLERİMİZ

  •  Evden Eve Nakliyat hizmeti alacağınız firmayı doğru seçmeniz gerekir.
  • Eşyalarınız için ambalajlama yapılması gerekiyorsa, Nakliyat firmasının eşya ambalajlama yapıp yapmadığını sorgulayın.
  • Alacağınız Evden Eve Nakliyat hizmeti kısa yada uzun mesafelide olsa nakliyat sigortası yapan kuruluşlardan hizmet alarak eşyalarınızı güvence altına alın.
  • Hizmet aldığınız nakliyat firmasının nakliyat günü logolu, içi temiz kasalı nakliye aracı olduğuna dikkat edin.
  • Evden Eve Nakliyat hizmeti aldığınızda eşyalarınız için montaj ve de montaj gerekiyorsa nakliyat firmasının bu işlemi yapıp yapmadığını sorgulayın.
  • Evden Eve Nakliyat hizmetiniz için fatura kesen kurumsal  firmalardan destek alın.
  • Evden Eve Nakliyat ihtiyacınız için aklınıza takılan sorularınızı yöneltecek. Eşyalarınızı yerinde görerek sizleri bilgilendirmesi için ücretsiz eskpertiz gönderimi talep edin. 

 7/24 Nakliyat HizmetiHizmetlerimizden faydalanmak ya da daha fazla bilgi edinmek için bizi arayın!

Gsm No: 0532 278 28 96  -  Sabit Tel: 0216 577 02 06 

Çağrı Merkezi: 444 96 05

Wmotech